naše prodejna

Naše prodejna

prodejna second hand Bernartice

Kromě tradičního provozu eshopu Moda-Lucia.com již od roku 2010, provozujeme i "kamennou" maloobchodní prodejnu secondhand. Naše provozovna vznikla jako součást nově vybudovaných skladovacích prostor pro online prodej secondhand zboží. Prodejnu jsme otevřeli 7.7.2015 a od té doby se stala díky své šíři sortimentu a nabídce kvalitního bazarového zboží vyhledávaným místem rodinného nákupu. Kombinace online prodeje a klasického provozu prodejny second hand v Bernarticích, umožňuje osobní odběr objednávek z eshopu www.moda-lucia.com ale rovněž opačným způsobem reagovat na přání zákazníků prodejny. A to díky okamžitě dostupné skladové zásobě online obchodu s téměř 10 tis. kusů zboží. Systém prodeje a kvalita nabízeného zboží tak řadí naší prodejnu mezi významné regionální prodejce secondhand.

Navštivte nás v Bernarticích u Milevska (okr. Písek) v ulici Pod Stadionem.

Prodejní doba

PONDĚLÍ zavřeno
ÚTERÝ  8-12 a 13-16 hodin
STŘEDA  zavřeno
ČTVRTEK 8-12 a 13-16 hodin
PÁTEK zavřeno
SOBOTA 8-11:30 hodin
NEDĚLE  zavřeno

 

 

 

 

 

Naše zboží


Nabízíme výběrový secondhand a outlet od dodavatelských firem z Anglie a Irska. Skladem máme připraveno vždy minimálně 3000 kusů atraktivního oblečení nejvyšší kvality. Sortiment je v pravidelných intervalech obměňován a doplňován.

Kromě výběrového secondhandu, srovnatelné zboží nabízené v našem eshopu, se zabýváme provozování hrabárny. Zde nabízíme zboží nižší kvalitativní třídy, nikoli však poškozené, vymodněné apod. Zásoba našeho second handu čítá skladovou zásobu několika tisíc kusů zboží. Díky vysoké skladové zásobě a pravidelným dodávkám ze skladů secondhand z Anglie a Irska jsme schopni rovněž nabídnout širokou škálu oblečení obchodním partnerům v rámci velkoobchodní spolupráce.


Provozovatel

Martin Januška

Provozovna

(prodejna, sklad, expedice):

Odpovědná osoba    Moda-Lucia second hand a outlet
Jana Janušková Pod Stadionem ev.č.04
  Bernartice u Milevska

IČ: 68524153

398 43 okr.Písek

DIČ: CZ7812131580  
(je plátce DPH)  
  tel: +420 739 075 465   Martin Januška

se sídlem Milevská 202, Bernartice 398 43

 

email: eshop@moda-lucia.com

.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“